Beauty dish KH 100 cm, rychlorozkládací s HC voštinou, adaptér Bowens

Kód: REF-BEA-HEXA-100
4 690 Kč 3 876 Kč bez DPH
Na cestě
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Rychlorozkládací beauty dish s difuzním plátnem a speciální šestiúhelníkovou voštinou je skvělou kombinací beauty dishe a softboxu. Vnitřní odnímatelný deflektor vytváří stejný efekt tvrdšího dramatičtějšího světla jako tradiční kovové beauty dishe. Po jeho sundání se promění v běžný softbox. Tento model je vybaven konstrukcí s quick systémem a lze jej velmi snadno a rychle rozložit nebo složit. Měkkost lze ovlivnit odnímatelným difuzním plátnem a voštinou. Tento beautydish najde uplatnění v modelingové, glamour a portrétní fotografii. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Softboxy KH patří do nejvyšší řady softboxů s rychlorozkládací konstrukcí se zámkem pro každý prut, dvěma bílými difuzními plátny a voštinou. Hlavní difuzní plátno je uchyceno uvnitř softboxu a vnitřní okraj softboxu má suchý zip pro odnímatelnou vnitřní voštinu. Vybrané modely mají i odnímatelnou odraznou misku, tudíž umí plnit funkci jak softboxu, tak i rozkládacího beautydishe. KH softboxy jsou dostupné v hlubokých i mělkých variantách, včetně HEXA variant s vyšším počtem prutů pro jejich maximální pevnost.

Beautydish je reflektor speciálně navržený pro portrétní, modelingovou a glamour fotografii. Vytváří tvrdší, dramatické světlo a ostřejší stíny s jemným gradientem. Stříbrné beauty dishe zvýrazňují detaily make-upu a texturu materiálů. Tvrdost světla lze ovlivnit odnímatelnou voštinou a difuzním plátnem. 

 Tip: Odejmutím kovového deflektoru beauty dish snadno proměníte na klasický softbox. Máte tak 2 modifikátory v jednom.

Tyto beauty dishe patří do modelové řady KH, která se vyznačuje velmi snadným a rychlým rozkládáním a skládáním díky "quick systému". Ten funguje na bázi aretace jednotlivých prutů přímo do ringu softboxu. Pruty jsou s adaptérem i pláštěm pevně spojeny a nevypadávají. Při skládání softboxu z rozloženého stavu stačí zatažením zaaretovat jednotlivé pruty do ringu s adaptérem. Rozložení softboxu je otázka několika vteřin a je možné ho provádět i s nasazenými plátny. Konstrukce je navržená tak, aby zůstala pevná, lehká a plášť softboxu perfektně vypnula. Zároveň nijak nestíní zdroj světla a proto jsou KH softboxy perfektní volbou nejen pro záblesková ale i LED světla.

rychlerozkládací-softbox-KH

 

Použitý materiál

Beauty dish je vyroben z pevného kvalitního materiálu s vnitřní odrazovou stříbrnou vrstvou, která se stará o maximální světelný výstup. Difuzní plátno je čistě bílé a odolné proti UV. Díky tomu je zajištěno přesné podání barev. Plátno je odnímatelné a díky tomu je možné měnit měkkost světla. Softbox je také vybaven odnímatelnou voštinou, která světlo ještě více změkčuje a usměrňuje před sebe. Demontovat můžete i kovový deflektor a proměnit beautydish v klasický softbox. 

Kompatibilita

Tento reflektor je dodávaný včetně adaptéru pro uchycení na světla se zámkem Bowens. Ten je nejrozšířenějším na trhu a kompatibilní s většinou zábleskových a trvalých světel a speedlite blesků. Bajonet je otočný o 360° a softbox tak lze umístit do jakékoli polohy.

softbox-s-bowens-adaptérem


Využití

Beauty dish patří v portrétní, modelingové a glamour fotografii mezi základní modifikátor. Používá se především na kratší vzdálenosti. Světlo je díky vnitřnímu deflektoru více ploché a "obtéká" fotografovaný objekt. Díky tomu zvýrazní detaily make-upu i texturu materiálů na oblečení bez nechtěných přepalů a odlesků. Beauty dish díky svému tvaru vytváří krásné, přirozené odlesky v očích. 

Rozdíly mezi stříbrným a bílým beauty dishem najdete v článku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Beautydishe
Rozměr plátna: Ø 100 cm
Hloubka: 43 cm
Vnitřní difuzní plátno: Ano, odnímatelné
Vnější difuzní plátno: Ano, odnímatelné
Voština: Ano, odnímatelná
Konstrukce: Rychlorozkládací - quick systém
Otočný: Ano, 360°
Adaptér: Bowens
Součást balení: Softbox, deflektor, difuzní plátno, voština, bajonet Bowens, přepravní taška
Hmotnost: 2 kg
Složený stav (v obalu): ⌀ 20 x 67 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: