Držák na stativ se dvěma spigoty JB 082

Kód: DRZ-BLE-JB-082
490 Kč 405 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Kovový držák určený k uchycení dvou zálesákových světel HD 200, nebo trvalých světel EFD 60, na jeden stativ. Držák je vybaven dvěma spigoty s 1/4" závity, otvorem pro deštník a kloubem pro nastavení sklonu. Umístněním dvou světel vedle sebe zvýšíte intenzitu osvitu a usnadníte si manipulaci. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Celokovový držák pro uchycení dvou světel na jeden stativ je skvělým rozšířením vašeho světelného parku. Díky tomuto držáku můžete uchytit dva záblesky nebo ledky na jeden stativ a zvýšit tím intenzitu světla dopadajícího na scénu. 

Držák je vybaven otvorem pro uchycení studiového deštníku a dává možnost použít menší světla i v kombinaci s velkým fotodeštníkem, na který samostatně výkonově nestačila.  

JB 082 je dobrým doplňkem pro bateriové blesky Jinbei HD 200 a LED světla Jinbei EFD 60. Použít se ale dají i s jinými blesky menších rozměrů. Držák lze uchytit na libovolný studiový stativ se spigotem, v balení najdete i redukci s 1/4” a 3/8” závitem pro uchycení na klasický fotografický stativ. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Držáky blesku
Šířka držáku: 17 cm
Rozteč spigotů: 13,8 cm
Výška držáku: 10,5 cm + 5cm spigot
Otvor pro deštník: Ano
Nastavení sklonu: Ano
Materiál: Kov
Uchycení: Na studiový stativ / na fotografický stativ s 1/4 nebo 3/8" závitem pomocí redukce
Obsah balení: Držák, redukce s 1/4 a 3/8" závitem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V České republice nalezneme pod označením CALER/JINBEI také další odnože. Konkrétně část produkce značky PHOTOTOOLS, zejména záblesková světla hrdě nese na svém boku nejen značku Phototools, ale také Caler ®.
Jinbei je brandové označení jedné ze tří registrovaných obchodních značek patřících společnosti Jinbei Photographic Equipment Co., Ltd., jednoho z předních výrobců fotografické a osvětlovací techniky. Společnost Jinbei se na trhu prezentuje pod vícero značkami. Své produkty dodává pod označením CALER (pro evropský trh), dále JINBEI (EU+USA) a v neposlední řadě GOLDENSHELL (USA).

Fotografická technika pod označením JINBEI se vyznačuje především velmi vysokou kvalitou zpracování. Kvalitativně srovnatelná je i s předními evropskými a americkými výrobci, jakými jsou například BOWENS, PROFOTO nebo ELINCHROM. Svou kvalitou plně konkuruje nejen po stránce použitých materiálů, ale také spolehlivostí elektroniky. Některé z výše jmenovaných světoznámých značek jsou dokonce jejími odběrateli, nebo si od Jinbei/Caler nechávají své produkty vyrábět.

Obdobná situace ohledně "značkování produktů" panuje i na dalších evropských trzích vč. Německa a Velké Británie. Konflikt vlastních značek CALER/JINBEI řeší společnost obvykle rozdělením produktů mezi jednotlivé distributory, kdy každý produkt mírně modifikuje například tvarem blesku nebo barevným provedením. Výsledkem jsou 2 funkčně i typově totožné produkty, kdy jeden může být kulatý s označením JINBEI a druhý hranatý s označením CALER. Ve své podstatě se však jedná o stejné produkty se stejnou elektronikou, lišící se pouze ve tvaru či dokonce pouze nápisu na boku blesku.

Jinbei není jen výrobcem fotografických světel a záblesků. Ve své nabídce má také studiové stativy, reflektory, radiové odpalovače, externí blesky a další fotografické příslušenství.

Dceřiné značky: Caler ®, Jinbei ®, Golden Shell
Oficiální distributor CALER/JINBEI pro Českou republiku Phototools.cz