Hluboký softbox DB 70 cm rychlorozkládací s voštinou, adaptér Bowens

Kód: SOF-DEEP-70-V
2 499 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
27.7.2021
Hluboký softbox (deep box) je speciálně navržený pro portrétní, fashion a glamour fotografii a kombinuje v sobě vlastnosti několika modifikátorů. Měkkost lze ovlivnit odnímatelnými difuzními plochami a voštinou. Softbox je otočný o 360°.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hluboký softbox DB 70 cm rychlorozkládací s voštinou

Hluboký softbox DB je speciálně navržený pro portrétní, fashion a glamour fotografii. Kombinuje v sobě vlastnosti několika světelných modifikátorů, díky čemuž získáte perfektní variabilitu. Díky své hloubce softbox vytváří soustředěné světlo, které se dá přirovnat k reflektoru. Oproti němu je ale mnohem měkčí a vytváří tak jemné přechody světla a stínu. Měkkost lze ovlivnit difuzními plátny a voštinou a docílit tak efektu reflektoru nebo softboxu. Ve všech případech je světlo oproti klasickému softboxu více dramatické díky "obtékání" fotografovaného objektu. Hluboký softbox je také ideální pro exteriérové focení, kde oceníte jeho přesné zacílení světla a tím menší světelné ztráty. 

Jeho rychlorozkládací konstrukce zajišťuje snadné rozložení a složení během několika málo vteřin a to i s nasazenými difuzními plátny. Konstrukce je navržená tak, aby zůstala pevná a lehká. 8 hliníkových prutů a Bowens adaptér zajišťují perfektní vypnutí softboxu a kompatibilitu se zábleskovými i trvalými světly. 

 

Použitý materiál

Softbox je vyroben z pevného kvalitního materiálu s vnitřní odrazovou stříbrnou vrstvou, která se stará o maximální světelný výstup. Difuzní plátna softboxu jsou čistě bílá a odolná proti UV. Díky tomu je zajištěno přesné podání barev. Obě vnitřní plátna jsou odnímatelná. Díky tomu je možné měnit měkkost světla. Softbox je také vybaven odnímatelnou voštinou, která světlo ještě více změkčuje a usměrňuje před sebe.

Kompatibilita

Softbox je dodávaný včetně adaptéru pro uchycení na světla se zámkem Bowens. Ten je nejrozšířenějším na trhu a softbox je tak kompatibilní s většinou zábleskových a trvalých světel a speedlite blesků. Bajonet je otočný o 360° a softbox tak lze umístit do jakékoli polohy.


Využití

Osmiúhelníkový hluboký softbox se využívá především na fotografování portrétů, postav, fashion, glamour a akt fotografii. Jeho tvar vytváří plynulý přechod světla ke stínu bez viditelných ostrých hran. Velikost softboxu pak udává plochu, kterou nasvítí. Tento typ softboxu v sobě kombinuje vlastnosti několika světelných modifikátorů. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hluboký softbox
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Rozměr plátna: Ø70cm
Hloubka: 50cm
Vnitřní difuzní plátno: Ano, odnímatelné
Vnější difuzní plátno: Ano, odnímatelné
Voština: Ano, odnímatelná
Konstrukce: Rychlorozkládací
Otočný: Ano, 360°
Adaptér: Bowens
Hmotnost: 1 kg
Obsah balení: Softbox, 2 difuzní plátna, bajonet Bowens, přepravní taška

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: