Godox AD400Pro TTL, HSS bateriový blesk, 400 Ws + kufr

Kód: BLE-G-AD400PRO
TTL + HSS
Značka: Godox
17 490 Kč 14 455 Kč bez DPH
Na cestě
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Silnější bateriový blesk Godox AD400Pro nabízí výkon 400 Ws spolu s režimy TTL a HSS. Blesk je možné ovládat i v plně manuálním režimu na vzdálenost až 100 metrů. Tento blesk je plně kompatibilní s fotoaparáty značek Canon, Nikon, Sony, Fujifilm, Pentax a Olympus, se kterými komunikuje prostřednictvím systému Gogox X. O jeho provoz se stará výměnná 2600mAh lithiová baterie, se kterou vám nabídne až 380 záblesků na plný výkon.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Silný všestranný 400Ws bateriový blesk Godox AD400Pro je plnohodnotným parťákem na práci venku i ve studiu. S výkonem 400 Ws a 30W pilotní žárovkou v podobě LED čipu hravě zastane jakoukoli úlohu. Nabitý vydrží po dobu 380 záblesků na plný výkon a pokud se rozhodnete pro delší focení, výměna baterie za plně nabitou bude otázkou pár vteřin. 

Díky stroboskopickému režimu, TTL a HSS se můžete pustit do fotografování portrétů, fashion, glamour, produktové, reportážní i sportovní fotky. Se 400 Ws vysvítíte i větší softboxy. Pro jejich uchycení je součástí balení Bowens adaptér. Při cestách mimo studio blesk chrání polstrovaný kufr, ve kterém je dodávaný. 

 

Výkon a dobíjení

AD400Pro disponuje výkonem 400 Ws, je tedy o něco silnější než běžné externí blesky. Pod výbojkou je umístěný 30W LED čip pilotní žárovky, která má 10 úrovní nastavení výkonu a slouží pro přisvícení ve stinných místech, ale využít se dá i jako malé trvalé světlo na dosvícení detailů.. Prodleva při dobíjení mezi záblesky je v rozmezí 0,01 - 1 s, podle nastavené intenzity výkonu. 

 

Ovládání blesku a synchronizace s fotoaparátem

Přehledný displej, dedikovaná tlačítka a otočný volič pro nastavení hodnot jednotlivých funkcí přinášejí snadné a rychlé ovládání přímo na jeho těle. Blesk je také vybaven integrovaným přijímačem systému Godox X, díky kterému ho můžete přímo spárovat s jednou z řídících jednotek této značky a plně jej ovládat vzdáleně. Dosah signálu je 100 metrů.

Pro správné fungování si k blesku musíte vybrat řídící jednotku podporující vaši značku fotoaparátu. Na výběr máte mezi modely Canon, Nikon, Sony, Fujifilm, Pentax a Olympus.

 

Funkce blesku

Krom klasického manuálního režimu, ve kterém můžete nastavovat veškeré parametry dle vašich představ a požadavků, a to i vzdáleně přes řídící jednotku, vám blesk nabídne režim TTL, tedy plně automatické nastavení. K tomu abyste mohli zachytit rychlejší pohyb nebo s bleskem fotit i na hodně nízké clony, je tu systém HSS - vysokorychlostní synchronizace. Díky té vás blesk pustí i do krátkých časů závěrky a synchronizuje se až do 1/8000s.

Co jen tak u nějakého blesku nenajdete je režim multi-expozice s nastavením až 90 záblesků při frekvenci 99 Hz. 

 

Napájení blesku

O chod blesku se stará plug-in lithiová baterie s kapacitou 2 600 mAh. Ta zvládne až 380 záblesků na plný výkon. Pokud fotíte na menší intenzitu, počet záblesků na jedno nabití se zvyšuje. Stav baterie vidíte v reálném čase na displeji a pokud potřebujete fotit déle, než vám jedna baterie umožní, stačí jí z blesku vysunout a vyměnit za náhradní. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bateriové blesky
Výkon: 400 Ws
Barevná teplota: 5 500 K
Synchronizace s fotoaparátem: Vestavěný přijímač, 3,5mm jack, IR dioda
TTL: Ano
HSS: Ano
Čas dobíjení: 0,01 - 1 s
Nastavení výkonu: Manuál - 1/256-1/1 / TTL - +-3EV
Módy blesku: Manuální / TTL
Synchronizace: Normální / HSS / přední lamela / zadní lamela
Pilotní žárovka: 30 W, 4 800 K
Dálkové ovládání: 2,4 GHz systém
Kompatibilní řídící jednotky: X1T, X2T, X-Pro
Podporované fotoaparáty: Canon, Nikon, Sony, Fujifilm, Olympus, Pentax
Počet skupin a kanálů: 5 / 32
Počet záblesků na jedno nabití: 380 na plný výkon
Uspání blesku: Po 30 minutách
Pokročilé funkce blesku: Delay 0,01 - 30 s
Rozměry: 220x102x128 mm
Hmotnost: 2,1 Kg
Obsah balení: Blesk, baterie, nabíječka, Bowens adaptér, reflektor, pouzdro
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Godox byla založena v roce 1993 jako high-tech výrobní závod specializující se na osvětlovací techniku. V současné době se řadí mezi přední výrobce externích blesků, studiových a bateriových blesků a trvalých světel. 

Vize & mise

Společnost Godox se zavázala poskytovat fotografům a video tvůrcům profesionální a vysoce kvalitní řešení osvětlení a umožnit tak více lidem vstoupit do kreativního světa. "S vizí stát se předním výrobcem a světově uznávanou značkou doufáme, že budeme neustále přispívat k rozvoji tohoto průmyslu. Ve společnosti Godox jsme nikdy nepřestali rozšiřovat sortiment, abychom vyhověli různým potřebám. Společnost Godox se stala pevnou značkou na fotografickém trhu a totéž očekáváme i od nově vznikající audio divize."


Výroba

Godox má více než 1500 vysoce kvalifikovaných zaměstnanců a 4 výrobní závody. Továrny o rozloze více než 30000 metrů čtverečních, včetně montážního centra elektronických výrobků, centra pro vstřikování plastů a výrobu nástrojů, centra pro zpracování hardwaru a montážního centra textilního příslušenství. Společnost Godox provozuje různorodou obchodní činnost s hlavními kategoriemi výrobků v oblasti fotografie, vysílání, kinematografie a videografie a zvukového průmyslu.


Inovace

Společnost Godox těží z kreativních talentů v týmech výzkumu a vývoje, designu, prodeje a managementu, které jí zajišťují trvalý úspěch. "Díky těmto zdrojům jsme schopni každý rok vyvíjet nové produkty a držet krok s trhem. Společnost Godox bude dále zvyšovat investice do inovací, posouvat inovace na další úroveň a neustále přinášet hodnotu pro průmysl a společnosti jako celek. Budeme i nadále pracovat na poskytování produktů kombinujících pokročilé technologie s dynamickým designem."