Hobby studio - set dvou záblesků, odpalovačů, stativů a deštníků

Kód: SAD-BLE-DE-250
7 698 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.4.2024
Možnosti doručení

Kompletní set pro menší nebo domácí studio obsahující dvě záblesková světla Jinbei DE 250, odpalovače, deštníky pro změkčení světla a 1,7 metru vysoké studiové stativy. S tímto setem zvládnete vyfotit portréty, poloportréty i menší produkty nebo jídlo. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

Tento set je ideální volbou pro hobby fotografy a začínající fotografy do menších nebo domácích studií. V setu najde vše, co začátečník potřebuje pro fotografování portrétu, poloportrétů nebo produktových fotek menších produktů. Velmi dobrou variantou je tento set i pro fotografování jídla a šperků. Svojí práci velmi dobře odvede i v menším fotografickém koutku. 

 

Zdroj světla 

O dostatek světla se starají dva studiové blesky Jinbei DE 250. Ty mají každý výkon 250WS (GN 55). Výbojka je u těchto světel vnořená do těla blesku, které funguje jako malý reflektor. Světlo neutíká do stran a míří přesně na fotografovaný objekt. Výkon blesků můžete plynule regulovat v rozsahu 6F stop (1/1 - 1/32). Sílu si tak přesně upravíte dle potřeby. Blesky jsou osazeny LED pilotními žárovkami, které vám nasvítí scénu během focení a pomohou s ostřením fotoaparátu. 

Zajímají vás parametry a detaily? Podívejte se, co vše blesk DE 250 umí

 

Synchronizace s fotoaparátem

K propojení blesků a fotoaparátu slouží bezdrátové odpalovače AC-04 A, které se postarají o to, aby světla zableskla přesně ve chvíli pořízení fotky. Přijímače z této sady stačí připojit k blesku pomocí 3,5 mm synchro konektoru. Vysílač pak jen nasadíte na fotoaparát.

Více o odpalovačích blesků zjistíte v jejich detailu. 

 

Změkčení světla

Aby světlo nebylo příliš tvrdé a nelichotivé, jsou v setu i dva 102cm difuzní deštníky. Ty světlo krásně rozmělní, změkčí a rozlijí do větší plochy. Svícení je pak přirozené, bez tvrdých stínů. Díky deštníkům také odpadají přepaly a odlesky v pleti nebo povrchu produktu. 

 

Variabilní stativy

Dva studiové stativy s rozsahem 0,75 - 1,8 metru vám nabídnou dostatečný rozsah pro vaši práci. Jsou dostačující pro fotografování stojícího člověka, ale díky nízké minimální výšce s nimi vyfotíte i předměty položené na podlaze nebo desce stolu. Stativy mají standardizované zakončení v podobě 5/8” spigotu, takže je můžete použít i s jinou technikou. 

Podrobný popis a parametry stativů najdete v jejich detailu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ateliérová fotografie
Průměr deštníků: 102 cm
Výška stativů: 75 - 180 cm
Výkon blesků: 250 Ws
Kompatibilita: Všechny fotoaparáty s Hot-Shoe paticí
Obsah balení: 2x blesk DE 250, 2x odpalovač, 2x stativ, 2x deštník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: