Hybridní bi-color LED trvalé světlo EFP 400 sunlight panel, 2700 - 6000K

Kód: SVE-EFP-400-BI
Akce
Značka: Jinbei
19 990 Kč –25 % 14 990 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
25.4.2024
Možnosti doručení

EFP 400 sun light panel je svou velikostí a výkonem předurčen především pro velká studia a ateliéry a k nasvícení velkých scén. Panel lze napájet ze sítě i z V-Mount baterií a hodí se tak pro použití v interiéru i exteriéru. K častému převážení je uzpůsobeno i tělo světla, které je kompletně z kovu.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jinbei EFP 400 - Hybridní bi-color Sun light panel

EFP 400 dává svou velikostí i konstrukcí jasně najevo, že jde o výkonné světlo do větších studií, filmových ateliérů a obecně na svícení větších scén nebo pódií. Díky hybridnímu napájení jej využijete jak ve studiu a na scénách s přístupem k elektrickému proudu, tak na lokacích, kde je potřeba provozovat světlo na baterie. O to se u EFP 400 starají dvě V-Mount baterie. 

Tělo světla je hliníkové a veškeré aretační prvky z kovu. Nemusíte se tak bát poškození ani při častém převážení. Světlo lze navíc bez problémů aretovat v libovolné poloze. Díky pasivnímu chlazení je světlo zcela bezhlučné. Standardem pak zůstávají vysoce kvalitní LED čipy s vysokým CRI pro přesné podání barev, a antiflickering, který dovolí natáčet i na vyšší FPS. Světlo je možné ovládat na dálku přes ovladače EF-RC, TR-Q7 nebo prostřednictvím DMX pultu. 

Tip: K tomuto světlu doporučujeme dokoupit tyto V-Mount baterie pro možnost napájení mimo el. síť.

 

Výkon světla

Světlo disponuje výkonem 400 W, které je možné regulovat od 1 do 100 % po procentu. Výkon si tedy můžete nastavit přesně podle vašich požadavků.. Světelný výkon LED čipu je srovnatelný s 1 500W halogenovým světlem, oproti kterému spotřebovává pouze 10 % energie. 

Tip: Světlo má pasivní chlazení. Díky tomu je světlo naprosto bezhlučné. 


Vlastnosti LED čipu

Na světle jsou použity kvalitní LED čipy, které zajišťují vysoký výkon a lepší stálost. Čipy zůstávají i na nejvyšší výkon chladné a nehrozí popálení jako u klasických halogenových světel. Životnost čipů je více než 100 000 hodin. 

Toto světlo má proměnlivou barevnou teplotu v rozmezí 2 700 - 6 000 K. Teplotu lze plynule regulovat a ovlivnit tak nasvícení scény velmi přesně. 

Čipy ve světlech EF mají vysoký index podání barev CRI Ra>97, TLCI >97. Díky tomu jsou nasvícené předměty v reálných barvách. Světlo umožňuje natáčet i slow motion videí s velmi vysokými snímkovacími frekvencemi bez blikání. 

 

Čipy ve světlech EF mají vysoký index podání barev CRI Ra>95, TLCI >98. Díky tomu jsou nasvícené předměty v reálných barvách. Světlo umožňuje natáčet i slow motion videí s velmi vysokými snímkovacími frekvencemi bez blikání. Příslušenství

LED panel EFP 400 je dodáván s kovovými odnímatelnými klapkami, kterými lze světlo velmi snadno směrovat. Klapky lze velmi rychle demontovat díky zacvakávacímu systému v rozích panelu. O změkčení a rovnoměrný rozptyl světla se stará difuzní plocha, kterou jsou čipy překryté.  

Světlo lze uchytit na jakýkoli studiový stativ. Držák světla je zesílený aby udržel nejen světlo samotné, ale i příslušenství na něm nasazené. 

Tip: Vzhledem k velikosti a váze světla doporučujeme použití se C-stand stativy.


Ovládání a konstrukce

Světlo má vestavěný přijímač s 2,4GHz frekvencí a lze jej dálkově ovládat pomocí ovladačů EF-RC  Dosah ovládání je 100 metrů. Vzhledem k jeho určení je možné jej propojit s DMX pultem a ovládat jej právě přes něj!

Tělo světla je hliníkové s kovovými aretačními prvky. Díky tomu je velmi odolné proti mechanickému poškození a snadno se s ním manipuluje. Aretace světla je pevná a světlo snadno nastavíte do jakékoliv polohy. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Plochá LED světla
Barevná teplota: Bi-color
Napájení: Hybridní
Výkon světla: 400 Ws
Světelný výkon: 30 000 lx (0,5 metru)
Energetická třída: A+
Nastavení výkonu: 10 - 100 % (po 1 nebo 10 %)
Kanály: 16 (00-15)
Skupiny: 10 (A - J)
Barevná teplota: 2700 - 6000 K
CRI: Ra >95
TLCI: >98
Velikost: 80x13x52 cm
Hmotnost: 11,8 kg (bez baterií)
Dálkové ovládání: Ovladači EF-RC, TR-Q7, DMX pult
Obsah balení: Světlo, klapky, napájecí adaptér

EFP 400

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V České republice nalezneme pod označením CALER/JINBEI také další odnože. Konkrétně část produkce značky PHOTOTOOLS, zejména záblesková světla hrdě nese na svém boku nejen značku Phototools, ale také Caler ®.
Jinbei je brandové označení jedné ze tří registrovaných obchodních značek patřících společnosti Jinbei Photographic Equipment Co., Ltd., jednoho z předních výrobců fotografické a osvětlovací techniky. Společnost Jinbei se na trhu prezentuje pod vícero značkami. Své produkty dodává pod označením CALER (pro evropský trh), dále JINBEI (EU+USA) a v neposlední řadě GOLDENSHELL (USA).

Fotografická technika pod označením JINBEI se vyznačuje především velmi vysokou kvalitou zpracování. Kvalitativně srovnatelná je i s předními evropskými a americkými výrobci, jakými jsou například BOWENS, PROFOTO nebo ELINCHROM. Svou kvalitou plně konkuruje nejen po stránce použitých materiálů, ale také spolehlivostí elektroniky. Některé z výše jmenovaných světoznámých značek jsou dokonce jejími odběrateli, nebo si od Jinbei/Caler nechávají své produkty vyrábět.

Obdobná situace ohledně "značkování produktů" panuje i na dalších evropských trzích vč. Německa a Velké Británie. Konflikt vlastních značek CALER/JINBEI řeší společnost obvykle rozdělením produktů mezi jednotlivé distributory, kdy každý produkt mírně modifikuje například tvarem blesku nebo barevným provedením. Výsledkem jsou 2 funkčně i typově totožné produkty, kdy jeden může být kulatý s označením JINBEI a druhý hranatý s označením CALER. Ve své podstatě se však jedná o stejné produkty se stejnou elektronikou, lišící se pouze ve tvaru či dokonce pouze nápisu na boku blesku.

Jinbei není jen výrobcem fotografických světel a záblesků. Ve své nabídce má také studiové stativy, reflektory, radiové odpalovače, externí blesky a další fotografické příslušenství.

Dceřiné značky: Caler ®, Jinbei ®, Golden Shell
Oficiální distributor CALER/JINBEI pro Českou republiku Phototools.cz