Jinbei EF 150 Mk III LED trvalé světlo - 150 W, 5500K + reflektor

Kód: SVE-EFIII-150
10 090 Kč 8 339 Kč bez DPH
Prodej ukončen
Možnosti doručení

Poslední generace LED trvalých světel s výkonem 150 W a bajonetem Bowens od společnosti Jinbei přináší nové kruhové COB čipy s vyšším výkonem a ještě lepším podáním barev díky vyššímu CRI. Standardem u těchto světel zůstává antiflickering, přednastavené světelné efekty a bezhlučný systém chlazení. S těmito světly nemusíte dělat kompromisy, využijete je pro veškerou studiovou práci včetně slow-motion záběrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Třetí generace LED světel značky Jinbei posouvá už tak vysoké standardy předchozích modelů. Nejvýraznější změnou je nový tvar COB čipů, které jsou u této generace kruhové namísto klasických čtvercových. Díky této změně je světlo přirozenější a na svíceném objektu nedělá hranaté odlesky. 

 

Bezkonkurenční kvalita i svítivost COB čipu

Velký důraz je kladen i na co nejpřesnější podání barev, proto u těchto světel najdete hodnoty CRI >97 Ra a TLCI >98. Díky takto kvalitním čipům nedochází k barevnému zkreslení odstínů pleti a ta vypadá přirozeně. Stejně tak ostatní barvy, které jsou sytější. 

Barevná teplota je u tohoto modelu pevná s hodnotou 5 500 K - denní světlo. Pro změnu barvy můžete použít gelové filtry, které stačí nalepit do modifikátoru. Životnost čipu je udávána na >100 000 hodin svícení. Čip během svícení zůstává chladný a nehrozí tak popálení ani ohřátí modifikátoru.

 

Plynule nastavitelný výkon i bezdrátově

Výkon světla máte vždy pod kontrolou díky plynulému posunu od 1 do 100 % a můžete jej ovládat jak na ovládacím panelu světla, tak na dálku pomocí ovládání nebo mobilní aplikace a to na vzdálenost až 100 metrů. Pohodlně tak nastavíte i světla, která máte na scéně na hůře přístupných místech nebo ve výšce. 

Výkon u tohoto modelu je 150 W, což je ekvivalent pro běžná 1 500W halogenová světla, oproti kterým spotřebovává pouze 10 % energie. 

jinbei_led_svetla_ovladani

 

Ultra tichý větráček vám zvuk nezkazí

Při výrobě těchto světel bylo myšleno i na kvalitu zvuku. Aktivní systém chlazení udrží světlo pracovat po mnoho hodin bez přehřátí, navíc je větráček ultra tichý a s hlučností 30dB nenarušuje zvukovou stopu. Pokud potřebujete mít světla postavená v těsné blízkosti mikrofonu, lze větráček zcela vypnout. 

 

Bowens adaptér pro libovolné příslušenství

Světlo má bajonet Bowens, který je nejrozšířenější na trhu. Díky němu na světlo můžete použít jakýkoli modifikátor – softbox, reflektor, komínek, apod. V držáku světla je vestavěný držák pro studiové deštníky. 

Tip: Pokud chcete používat tato LED světla se softboxem, doporučujeme sáhnout po softboxech bez vnitřní konstrukce, která by stínila čip. Ideální jsou modely KH, balonové softboxy, deepboxy a beauty dishe

Světlo lze uchytit na jakýkoli studiový stativ. Držák světla je zesílený aby udržel nejen světlo samotné, ale i příslušenství na něm nasazené. Kloub světla je uvnitř kovový, aby světlo bez problémů udržel v jakékoli poloze.

 

9 přednastavených světelných efektů

Pokud potřebujete simulovat běžné prostředí, můžete využít i jeden z devíti scénických režimů. Blikání televize, bouřka nebo blikající žárovka jsou jen malým výčtem. 

jinbei_ef_led_ovladani

Doplňkové parametry

Kategorie: LED s bajonetem
Barevná teplota: 5 500 K
Napájení: Ze sítě
Světelný zdroj: COB LED čip, životnost > 100 000 hodin
Výkon: 150 W
Světelný výkon (Lx) 0,5 m::
Světelný výkon (Lx) 1 m: 6 850 bez reflektoru / 25 000 s 60° reflektorem / 62 000 s dodávaným kónickým reflektorem
Energetická skupina: A+
Nastavení výkonu: 1 - 100 % po procentu
Kanály a skupiny: 32 / 16
Vyzařovací úhel: 120°
Index CRI: >97
Index TLCI: >98
Dálkové ovládání: 2,4 GHz systém, dosah 100 m, kompatibilní s Jinbei EF RC a Jinbei TR-Q7
Ovládání přes aplikaci: Ano, dosah >15 m
Rozměry: 26,5 x 13,5 x 23 cm
Hmotnost: 2,1 kg
Obsah balení: Světlo, reflektor, ochranný kryt čipu, napájecí kabel

LED světla Jinbei EF

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V České republice nalezneme pod označením CALER/JINBEI také další odnože. Konkrétně část produkce značky PHOTOTOOLS, zejména záblesková světla hrdě nese na svém boku nejen značku Phototools, ale také Caler ®.
Jinbei je brandové označení jedné ze tří registrovaných obchodních značek patřících společnosti Jinbei Photographic Equipment Co., Ltd., jednoho z předních výrobců fotografické a osvětlovací techniky. Společnost Jinbei se na trhu prezentuje pod vícero značkami. Své produkty dodává pod označením CALER (pro evropský trh), dále JINBEI (EU+USA) a v neposlední řadě GOLDENSHELL (USA).

Fotografická technika pod označením JINBEI se vyznačuje především velmi vysokou kvalitou zpracování. Kvalitativně srovnatelná je i s předními evropskými a americkými výrobci, jakými jsou například BOWENS, PROFOTO nebo ELINCHROM. Svou kvalitou plně konkuruje nejen po stránce použitých materiálů, ale také spolehlivostí elektroniky. Některé z výše jmenovaných světoznámých značek jsou dokonce jejími odběrateli, nebo si od Jinbei/Caler nechávají své produkty vyrábět.

Obdobná situace ohledně "značkování produktů" panuje i na dalších evropských trzích vč. Německa a Velké Británie. Konflikt vlastních značek CALER/JINBEI řeší společnost obvykle rozdělením produktů mezi jednotlivé distributory, kdy každý produkt mírně modifikuje například tvarem blesku nebo barevným provedením. Výsledkem jsou 2 funkčně i typově totožné produkty, kdy jeden může být kulatý s označením JINBEI a druhý hranatý s označením CALER. Ve své podstatě se však jedná o stejné produkty se stejnou elektronikou, lišící se pouze ve tvaru či dokonce pouze nápisu na boku blesku.

Jinbei není jen výrobcem fotografických světel a záblesků. Ve své nabídce má také studiové stativy, reflektory, radiové odpalovače, externí blesky a další fotografické příslušenství.

Dceřiné značky: Caler ®, Jinbei ®, Golden Shell
Oficiální distributor CALER/JINBEI pro Českou republiku Phototools.cz