Komínek Spot Snoot s Fresnelovou čočkou a barevnými filtry pro LED světla

Kód: REF-KOM-EF-SS
1 590 Kč 1 314 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
Zoomovací komínek pro trvalá LED světla Spot Snoot vytváří úzký kužel světla. Součástí komínku je sada magnetických barevných filtrů. Komínek má bajonet BOWENS.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jinbei Spot Snoot je speciální "zoomovací" komínek s fresnelovou čočkou, který slouží pro vytvoření efektního úzkého kuželu světla. Maximální délka komínku je 15,5cm, při které se světlo rozptyluje pod úhlem 10°. Průměr samotné čočky je 11,5cm.

Díky použité čočce a nastavitelné ohniskové vzdálenosti hlavy je možné měnit charakter a rozptyl světla vysunutím nebo zasunutím přední části komínku. Pro snažší nastavení požadovaného efektu je na hlavě komínku ryska s označením rozptylu světla ve stupních (min. 10°, max 40° ). Čím více je hlava komínku vysunuta, tím užší bude paprsek světla.
Na hlavu komínku lze pomocí integrovaných magnetů snadno uchytit přiložené barevné filtry (červený, modrý, zelený, žlutý a difuzní/frost filtr).

Komínek je určen výhradně pro trvalá LED světla s bajonetem BOWENS. Vzhledem k jeho konstrukci se nehodí pro použití se studiovým bleskem nebo halogenovými světly.

Doplňkové parametry

Kategorie: Reflektory
Kompatibilita: LED světla s bajonetem Bowens (modely LED EF)
Délka: 11,5cm - 15,5cm (včetně bajonetu)
Průměr reflektoru: 15 cm (včetně obruby u bajonetu)
Průměr čočky: 11,5cm
Materiál: ABS plast
Bajonet: Bowens
Hmotnost: 350g
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 28.1.2023
+ Standardizované uchycení na světlo
+ Magnetické uchycení filtrů
- Plastová fresnelka
- Nemá klapky

5
Avatar autora | 13.6.2021
dobrý produkt
5
Avatar autora | 22.11.2020
+ splňuje očekávání

5
Avatar autora | 22.11.2020
+ splňuje očekávání

5
Avatar autora | 2.6.2020
Funguje jak má

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V České republice nalezneme pod označením CALER/JINBEI také další odnože. Konkrétně část produkce značky PHOTOTOOLS, zejména záblesková světla hrdě nese na svém boku nejen značku Phototools, ale také Caler ®.
Jinbei je brandové označení jedné ze tří registrovaných obchodních značek patřících společnosti Jinbei Photographic Equipment Co., Ltd., jednoho z předních výrobců fotografické a osvětlovací techniky. Společnost Jinbei se na trhu prezentuje pod vícero značkami. Své produkty dodává pod označením CALER (pro evropský trh), dále JINBEI (EU+USA) a v neposlední řadě GOLDENSHELL (USA).

Fotografická technika pod označením JINBEI se vyznačuje především velmi vysokou kvalitou zpracování. Kvalitativně srovnatelná je i s předními evropskými a americkými výrobci, jakými jsou například BOWENS, PROFOTO nebo ELINCHROM. Svou kvalitou plně konkuruje nejen po stránce použitých materiálů, ale také spolehlivostí elektroniky. Některé z výše jmenovaných světoznámých značek jsou dokonce jejími odběrateli, nebo si od Jinbei/Caler nechávají své produkty vyrábět.

Obdobná situace ohledně "značkování produktů" panuje i na dalších evropských trzích vč. Německa a Velké Británie. Konflikt vlastních značek CALER/JINBEI řeší společnost obvykle rozdělením produktů mezi jednotlivé distributory, kdy každý produkt mírně modifikuje například tvarem blesku nebo barevným provedením. Výsledkem jsou 2 funkčně i typově totožné produkty, kdy jeden může být kulatý s označením JINBEI a druhý hranatý s označením CALER. Ve své podstatě se však jedná o stejné produkty se stejnou elektronikou, lišící se pouze ve tvaru či dokonce pouze nápisu na boku blesku.

Jinbei není jen výrobcem fotografických světel a záblesků. Ve své nabídce má také studiové stativy, reflektory, radiové odpalovače, externí blesky a další fotografické příslušenství.

Dceřiné značky: Caler ®, Jinbei ®, Golden Shell
Oficiální distributor CALER/JINBEI pro Českou republiku Phototools.cz