Optický reflektor Jinbei DP-O6

Kód: REF-DP-06
6 990 Kč
Na cestě
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Optický reflektor / komínek s variací efektů a 150mm focusovatelným objektivem je skvělým pomocníkem pro kreativní svícení v ateliéru. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Reflektor Jinbei DP Ø6 je skvělým doplňkem pro kreativní svícení v ateliéru. Díky výměnným šablonám je můžete velmi snadno suplovat objekty a průzory, přes které obvykle dopadá světlo, například rám okna. 

Světelné efekty snadno a rychle

Reflektor je zkonstruovaný tak, aby nastavení libovolného efektu bylo co nejjednodušší a rychlé. Základem je tělo reflektoru se slotem na kovové šablony, které vytvářejí příslušný efekt. Na čelo reflektoru se uchycuje 150mm čočka, přes kterou je možné reflektor focusovat a měnit tak velikost i ostrost dopadajícího světla. 

Součástí reflektoru jsou také barevné filtry, přes které velmi snadno světlo obarvíte. 

jinbei_dp_06_reflector


Kompatibilita

Reflektor je osazený Bowens adaptérem, díky kterému je možné jej použít s jakýkoliv zábleskovým i LED světlem se stejným adaptérem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Reflektory
Počet efektů: 8 světelných / 5 barevných
Uchycení: Bowens adaptér
Délka reflektoru: 27 - 33.5 cm
Hmotnost: 1,4 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V České republice nalezneme pod označením CALER/JINBEI také další odnože. Konkrétně část produkce značky PHOTOTOOLS, zejména záblesková světla hrdě nese na svém boku nejen značku Phototools, ale také Caler ®.
Jinbei je brandové označení jedné ze tří registrovaných obchodních značek patřících společnosti Jinbei Photographic Equipment Co., Ltd., jednoho z předních výrobců fotografické a osvětlovací techniky. Společnost Jinbei se na trhu prezentuje pod vícero značkami. Své produkty dodává pod označením CALER (pro evropský trh), dále JINBEI (EU+USA) a v neposlední řadě GOLDENSHELL (USA).

Fotografická technika pod označením JINBEI se vyznačuje především velmi vysokou kvalitou zpracování. Kvalitativně srovnatelná je i s předními evropskými a americkými výrobci, jakými jsou například BOWENS, PROFOTO nebo ELINCHROM. Svou kvalitou plně konkuruje nejen po stránce použitých materiálů, ale také spolehlivostí elektroniky. Některé z výše jmenovaných světoznámých značek jsou dokonce jejími odběrateli, nebo si od Jinbei/Caler nechávají své produkty vyrábět.

Obdobná situace ohledně "značkování produktů" panuje i na dalších evropských trzích vč. Německa a Velké Británie. Konflikt vlastních značek CALER/JINBEI řeší společnost obvykle rozdělením produktů mezi jednotlivé distributory, kdy každý produkt mírně modifikuje například tvarem blesku nebo barevným provedením. Výsledkem jsou 2 funkčně i typově totožné produkty, kdy jeden může být kulatý s označením JINBEI a druhý hranatý s označením CALER. Ve své podstatě se však jedná o stejné produkty se stejnou elektronikou, lišící se pouze ve tvaru či dokonce pouze nápisu na boku blesku.

Jinbei není jen výrobcem fotografických světel a záblesků. Ve své nabídce má také studiové stativy, reflektory, radiové odpalovače, externí blesky a další fotografické příslušenství.

Dceřiné značky: Caler ®, Jinbei ®, Golden Shell
Oficiální distributor CALER/JINBEI pro Českou republiku Phototools.cz