Octabox SB 65 cm rychlorozkládací, adaptér Bowens

Kód: SOF-SB-OCT-65
1 440 Kč
Prodej ukončen

Softbox s rychle rozkládací konstrukcí a zámkovým mechanismem speciálně navržený pro převážení a přenášení. Octabox je navržený pro fotografování portrétů, postav, fashion a glamour fotografii. Vytváří krásně plynulý přechod světla ke stínu bez viditelných hran a ořezů. Měkkost lze ovlivnit odnímatelnými difuzními plochami. Softbox je otočný o 360°.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Octabox SB 65 cm - rychlorozkládací se zámkovým mechanismem

Softbox typu SB je primárně určený na cestování a pro mobilní ateliéry. Mechanismus skládání je navržený tak, aby softbox zabíral co nejméně místa a zajišťuje snadné rozložení a složení během několika málo vteřin a to i s nasazenými difuzními plátny. Díky jeho váze jej oceníte při fotografování reportáží, svateb i rychlých portrétů

 

Použitý materiál

Softbox je vyroben z pevného kvalitního materiálu s vnitřní odrazovou stříbrnou vrstvou, která se stará o maximální světelný výstup. Difuzní plátna softboxu jsou čistě bílá a odolná proti UV. Díky tomu je zajištěno přesné podání barev. Obě vnitřní plátna jsou odnímatelná. Díky tomu je možné měnit měkkost světla. 

Kompatibilita

Softbox je dodávaný včetně adaptéru pro uchycení na světla se zámkem Bowens. Ten je nejrozšířenějším na trhu a softbox je tak kompatibilní s většinou zábleskových a trvalých světel a speedlite blesků. Bajonet je otočný o 360° a softbox tak lze umístit do jakékoli polohy.


Využití

Osmiúhelníkový softbox se využívá především na fotografování portrétů, postav, fashion, glamour a akt fotografii. Jeho tvar vytváří plynulý přechod světla ke stínu bez viditelných ostrých hran. Velikost softboxu pak udává plochu, kterou nasvítí. Tento octabox je ideální pro externí blesky, kdy jej, v kombinaci s držákem a teleskopickou tyčí, může obsluhovat i asistent.  Octabox je díky své hloubce a velikosti ideální i na svícení detailů ve studiu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Octabox
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Rozměr plátna: Ø65cm
Hloubka: 40cm
Vnitřní difuzní plátno: Ano, odnímatelné
Vnější difuzní plátno: Ano, odnímatelné
Voština: Ne
Konstrukce: Rychlorozkládací, 8 prutů
Otočný: Ano, 360°
Adaptér: Bowens
Hmotnost: 0,6 kg
Součást balení: Softbox, 2 difuzní plátna, bajonet Bowens, přepravní taška

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: