Radiový odpalovač externího blesku RF-603 II Nikon

Kód: YN-RF-603-N
620 Kč
Prodej ukončen
Možnosti doručení
Radiový vysílač/přijímač určený pro externí systémové blesky yongnuo typ NIKON

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální radiový odpalovač lze použít jak jako vysílat tak jako přijímač. Odpalovač funguje v manuálním módu se všemi fotoaparáty. Odpalování probíhá na principu středového kolíku. Odpalovač disponuje synchronizačním kabelem a konektorem a lze jej využít jako spoušť fotoaparátu.

NEPODPORUJE TTL, ale s blesky vybavenými touto funkcí pracuje v manuálním modu.

Kompatibilní modely blesků (blesky s vestavěným přijímačem, které lze přímo odpalovat): YN-560 III, YN-560-IV, YN-660 a další.
Odpalovač lze použít i pro jiné typy blesků, je však potřeba buď 2x RF-603, nebo např. 1x RF-603 v kombinaci s řídící jednotkou YN560-TX.

Parametry:

Označení: RF-603 II
Dosah: až 100 m
Počet kanálů: 16
Frekvence: 2,4 GHz
Napájení: 2x AAA baterie
Rozměry: 82x37x30 mm
Hmotnost: 75 g
Podpora přenosu TTL: Ne
Podpora HSS: Ne


Obsah balení:

• 1ks RF-603 II (lze použít jako vysílač nebo jako přijímač)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Yongnuo, plným jménem Hong Kong Yong Nuo Photographic Equipment Co. Ltd., je přední výrobce elektroniky zabývající se především vývojem, výrobou a prodejem profesionálního fotografického vybavení. Společnost vznikla před více než 10 lety a nabízí vysoce kvalitní fotografické vybavení pro zákazníky po celém světě. Mezi její zaměstnance patří zkušení inženýři zaměření nejen na výrobu a výzkum fotografických zařízení, ale také na jejich následnou modernizaci. Motem společnosti je: Na prvním místě jsou u nás zákazníci, dobrá pověst a v neposlední řadě také kvalitní servis.

Yongnuo se specializuje na externí blesky, odpalovače a řídící jednotky, trvalá LED světla a v poslední době také na objektivy. Externí blesky a odpalovače jsou vyráběny na shodných systémech se značkami Canon a Nikon, díky kterým jsou plně kompatibilní s originály, oproti kterým nabízejí zajímavější ceny. Externí blesky i LED světla si našly své příznivce i díky vysoké kvalitě a funkčnosti, která je zaručena použitím prvotřídních materiálů, elektroniky a dvoufázovým testováním během výroby.

Yongnuo také pracuje na systému podpory a vedle nových modelů vydává i firmwary pro ty stávající. Díky tomu je zajištěna kompatibilita starších blesků s novými fotoaparáty.

Phototools.cz je jediným certifikovaným distributorem pro Českou republiku.