Jinbei EF 150 PRO LED trvalé světlo - 150 W, 5500K + reflektor

Kód: SVE-EF-150-PRO
Novinka
Značka: Jinbei
7 990 Kč 6 603 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Jinbei EF 150 PRO je výkonné LED světlo navržené pro fotografy a filmaře, kteří hledají řešení pro svícení ve studiu. Kvalitní COB čip zajišťuje dostatek světla s přesným podáním barev. Teplota chromatičnosti je u tohoto světla pevně nastavená na 5 500 K. Plynule nastavitelný je výkon. Ultra tichý větráček s možností úplného vypnutí zajišťuje bezhlučný provoz.

Detailní informace

Detailní popis produktu

150 Wattové světlo v hliníkovém těle kompaktních rozměrů je díky napájení ze sítě určené do studia a prostor s přístupem k  el. energii. Výkonem je dostačující na běžné svícení středně velkých scén, svícení portrétů, produktů, podcastových studií, apod. Se 150W světlem vysvítíte jakýkoli softbox nebo deštník do velikosti cca 140 cm. Pro jejich uchycení je světlo vybaveno vestavěným Bowens adaptérem i držákem fotografického deštníku. Pro použití většího modifikátoru doporučujeme silnější 200W variantu. 

Jinbei EF 150 PRO je osazeno vysoce kvalitním COB čipem který má precizní reprodukci barev - s CRI Ra >97, TLCI >98, a schopnosti zaznamenat akci i při vysokých snímkovacích frekvencích. Díky této technologii můžete natáčet klasické i slow-motion záběry bez blikání.

 

  • 150W COB čip s výkonem až 80 000 Lx
  • mono-color 5 500 K
  • precizní reprodukce barev s CRI >97 a TLCI >98
  • anti-flickering
  • ultra tichý větráček 30 dB s možností úplného vypnutí
  • plynule nastavitelný výkon 1 - 100 %
  • Bowens adaptér
  • ovládání z aplikace i dálkovým ovladačem
  • 9 přednastavených světelných efektů

 

Jinbei EF 150 PRO LED světlo

 Výkon světla v Luxech
vzdálenost bez reflektoru s 60° reflektorem
0,5 m 30 000 Lx 80 000 Lx
1 m  8 300 Lx 17 000 Lx

 

Výkon světla na scéně můžete plynule regulovat od 1 do 100 %.S teplotou chromatičnosti 5 500K světlo perfektně simuluje denní světlo. Díky použité technologii COB (Chip on board), která kombinuje více menších čipů na jedné desce, pokrytých vrstvou luminoforu,  je intenzita světla srovnatelná s 1 600W halogeny, oproti kterým spotřebovává jen desetinu energie. Navíc nabídne násobně delší životnost hraničící se 100 000 hodinami provozu a lepší manipulaci, protože čip zůstává chladný i při plném výkonu. Nemusíte se tak bát poranění ani ohřívání nasazených modifikátorů. 

Tip: Teplotu chromatičkosti nebo barvu světla lze snadno změnit gelovým filtrem

LED světlo 150 W Jinbei EF 150 PRO

Bowens adaptér pro libovolné příslušenství

Tvrdost a směr světla snadno upravíte nasazením libovolného modifikátoru z řad softboxů nebo reflektorů, pro jejich uchycení je EF 150 PRO opatřena Bowens adaptérem. Použít můžete i studiový deštník, pro který má světlo integrovaný držák. 

Tip: Pokud chcete používat tato LED světla se softboxem, doporučujeme sáhnout po softboxech bez vnitřní konstrukce, která by stínila čip. Ideální jsou modely KH, balonové softboxy, deepboxy a beauty dishe

Plynule nastavitelný výkon i na dálku

Světlo snadno uchytíte na libovolný studiový stativ díky integrovanému standardizovanému držáku. Ovládání je pak možné přímo na světle, nebo prostřednictvím aplikace tohoto výrobce, která vám umožní plné nastavení na vzdálenost až 30 metrů, což oceníte především v situacích, kdy máte světlo v hůře dostupných místech. 

Jinbei LED EF 150 PRO

LED světlo Jinbei EF 160 bicolor ovládání přes aplikaci

Přednastavené světelné efekty

Filmařům pomůže atmosféru na scéně doladit i jeden z 9 přednastavených světelných efektů, které věrohodně simulují například problikávající žárovku, oheň, blesky nebo zapnutý televizor. Sami si pak můžete nastavit intenzitu a opakování vybraného efektu.

Ultra tichý větráček vám zvuk nezkazí

S tímto světlem uděláte radost i nejednomu zvukaři. Díky minimální hlučnosti, okolo 30 dB, je EF 150 PRO na záběrech prakticky neslyšné a to i v situacích, kdy je blízko mikrofonu. O jeho přehřívání se ale bát nemusíte, světlo je navrženo tak, aby se zvládalo chladit i při plném výkonu, čemuž pomáhá kombinace pasivního chladiče s aktivním extrémně tichým větrákem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: LED s bajonetem
Barevná teplota: 5 500 K
Napájení: Ze sítě
Výkon: 150W
CRI: RA >97
TLCI: >98
Světelný výkon 0,5 m: 30 000 / 80 000 Lx
Světelný výkon 1 m: 8 300 / 17 000 Lx
? Hlučnost: 0-30 dB
Ovládání přes aplikaci: Ano
Ovládání dálkovým ovladačem: Ano
Vyzařovací úhel: 120°
Nastavení síly: 1 – 100 %
Životnost čipu: > 100000 hodin
? Světelné efekty: Ano 9
Napájení: AC 100-240 V, 50/60 Hz, 192,0 W
Rozměry: 26,5 x 13,5 x 23 cm
Hmotnost: 2,1 Kg
Obsah balení: Světlo, napájecí kabel, reflektor, ochranný kryt čipu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V České republice nalezneme pod označením CALER/JINBEI také další odnože. Konkrétně část produkce značky PHOTOTOOLS, zejména záblesková světla hrdě nese na svém boku nejen značku Phototools, ale také Caler ®.
Jinbei je brandové označení jedné ze tří registrovaných obchodních značek patřících společnosti Jinbei Photographic Equipment Co., Ltd., jednoho z předních výrobců fotografické a osvětlovací techniky. Společnost Jinbei se na trhu prezentuje pod vícero značkami. Své produkty dodává pod označením CALER (pro evropský trh), dále JINBEI (EU+USA) a v neposlední řadě GOLDENSHELL (USA).

Fotografická technika pod označením JINBEI se vyznačuje především velmi vysokou kvalitou zpracování. Kvalitativně srovnatelná je i s předními evropskými a americkými výrobci, jakými jsou například BOWENS, PROFOTO nebo ELINCHROM. Svou kvalitou plně konkuruje nejen po stránce použitých materiálů, ale také spolehlivostí elektroniky. Některé z výše jmenovaných světoznámých značek jsou dokonce jejími odběrateli, nebo si od Jinbei/Caler nechávají své produkty vyrábět.

Obdobná situace ohledně "značkování produktů" panuje i na dalších evropských trzích vč. Německa a Velké Británie. Konflikt vlastních značek CALER/JINBEI řeší společnost obvykle rozdělením produktů mezi jednotlivé distributory, kdy každý produkt mírně modifikuje například tvarem blesku nebo barevným provedením. Výsledkem jsou 2 funkčně i typově totožné produkty, kdy jeden může být kulatý s označením JINBEI a druhý hranatý s označením CALER. Ve své podstatě se však jedná o stejné produkty se stejnou elektronikou, lišící se pouze ve tvaru či dokonce pouze nápisu na boku blesku.

Jinbei není jen výrobcem fotografických světel a záblesků. Ve své nabídce má také studiové stativy, reflektory, radiové odpalovače, externí blesky a další fotografické příslušenství.

Dceřiné značky: Caler ®, Jinbei ®, Golden Shell
Oficiální distributor CALER/JINBEI pro Českou republiku Phototools.cz