Radiový odpalovač TR-A6 pro blesky HD-600 s podporou HSS Nikon

Kód: ODP-TR-A6-NIKON
1 900 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
26.9.2023
Možnosti doručení
S odpalovačem TR-A6 lze s fotoaparáty NIKON bezdrátově a vysokorychlostně (HSS 1/8000) odpalovat a ovládat blesky HD-600. Dále lze bezdrátově ovládat blesky ECD-V, ECL-V a generátory Discovery.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S odpalovačem TR-A6 lze s fotoaparáty NIKON bezdrátově a vysokorychlostně (HSS 1/8000) odpalovat a ovládat blesky HD-600. Blesky mají pro tento odpalovač již vestavěný přijímač, odpadá tak přikupování a připojování dalších přijímačů. Zároveň lze na odpalovači nastavovat sílu záblesku a ovládat pilotní žárovku blesku HD-600.

Dále lze ovládat blesky řad ECD-V, ECL-V a generátory Discovery.

Odpalovač funguje na frekvenci 2,4 GHz, která zajišťuje dosah až 80 metrů. Blesk lze ovládat pomocí 16 možných kanálů.

 Hlavní výhody:

  • Vysokorychlostní synchronizace pro všechny fotoaparáty Nikon
  • Dosah odpalovače 80 metrů
  • Ovládání síly záblesku podporovaných blesků
  • Ovládání pilotní žárovky
  • Kvalitní zpracování

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Radiové odpalovače pro Jinbei
Počet kanálů: 16
Dosah: 80 m
Frekvence: 2,4 GHz
Nejkratší synchronizační čas: 1/8000 s
Napájení: 2x baterie AA
Kompatibilita: Odpalovač je kompatibilní s blesky HD-600, ECD-V, ECL-V, generátory Discovery a fotoaparáty Nikon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V České republice nalezneme pod označením CALER/JINBEI také další odnože. Konkrétně část produkce značky PHOTOTOOLS, zejména záblesková světla hrdě nese na svém boku nejen značku Phototools, ale také Caler ®.
Jinbei je brandové označení jedné ze tří registrovaných obchodních značek patřících společnosti Jinbei Photographic Equipment Co., Ltd., jednoho z předních výrobců fotografické a osvětlovací techniky. Společnost Jinbei se na trhu prezentuje pod vícero značkami. Své produkty dodává pod označením CALER (pro evropský trh), dále JINBEI (EU+USA) a v neposlední řadě GOLDENSHELL (USA).

Fotografická technika pod označením JINBEI se vyznačuje především velmi vysokou kvalitou zpracování. Kvalitativně srovnatelná je i s předními evropskými a americkými výrobci, jakými jsou například BOWENS, PROFOTO nebo ELINCHROM. Svou kvalitou plně konkuruje nejen po stránce použitých materiálů, ale také spolehlivostí elektroniky. Některé z výše jmenovaných světoznámých značek jsou dokonce jejími odběrateli, nebo si od Jinbei/Caler nechávají své produkty vyrábět.

Obdobná situace ohledně "značkování produktů" panuje i na dalších evropských trzích vč. Německa a Velké Británie. Konflikt vlastních značek CALER/JINBEI řeší společnost obvykle rozdělením produktů mezi jednotlivé distributory, kdy každý produkt mírně modifikuje například tvarem blesku nebo barevným provedením. Výsledkem jsou 2 funkčně i typově totožné produkty, kdy jeden může být kulatý s označením JINBEI a druhý hranatý s označením CALER. Ve své podstatě se však jedná o stejné produkty se stejnou elektronikou, lišící se pouze ve tvaru či dokonce pouze nápisu na boku blesku.

Jinbei není jen výrobcem fotografických světel a záblesků. Ve své nabídce má také studiové stativy, reflektory, radiové odpalovače, externí blesky a další fotografické příslušenství.

Dceřiné značky: Caler ®, Jinbei ®, Golden Shell
Oficiální distributor CALER/JINBEI pro Českou republiku Phototools.cz