Radiový přijímač TR-RV pro odpalovače TR-V6, TR-Q6, TR-Q7

Kód: ODP-TR-RV
ZÁRUKA 3 ROKY
Značka: Jinbei
590 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
30.7.2021

Přijímač pro radiové odpalovače Jinbei TR-V6, TR-Q6 a TR-Q7. S tímto přijímačem můžete odpalovat i blesky bez vestavěných přijímačů nebo blesky jiných výrobců. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Radiový přijímač TR-RV

Radiový přijímač TR-RV je rozšířením pro odpalovače Jinbei TR-V6, TR-Q6 a TR-Q7, TRS-V a TR-A9 se kterými lze velmi snadno spárovat. 

 

Pro koho je určen? 

Zatímco všechny nové současné blesky Jinbei mají přijímače již vestavěné v těle, TR-RV je šikovným pomocníkem ve chvíli, kdy máte doma starší blesk bez přijímače, nebo blesk jiné značky, který chcete používat právě v kombinaci s novými modely blesků. Jednoduše tak váš starý blesk připojíte tím přijímačem přes 3,5mm sycnchro konektor a můžete jej začít používat společně s dalšími blesky od Jinbei.

 

Jak to funguje? 

Předpokladem pro použití tohoto přijímače je fakt, že vlastníte některý z podporovaných vysílačů (bez něj není kam přijímač párovat). Samotný přijímač TR-VR se k blesku připojí přes 3,5mm synchronizační konektor (jack), který je standardem u všech studiových blesků (lze použít redukci 6,3mm pro blesky s větším konektorem) a pak jen stačí nastavit kanál, skupinu a typ odpalovače. Ovládaný blesk (respektive tento přijímač) se poté automaticky spáruje s vaším Jinbei odpalovačem/vysílačem a komunikace probíhající na principu 2,4 GHz sítě, s dosahem až 100 metrů, což zajistí bezproblémovou komunikaci v jakémkoliv ateliéru. 


Přijímač TR-VR lze nabíjet USB-C konektor, a do budoucna je od FIrmy Jinbei zajištěna kompatibilita se staršími i novějšími řídícími jednotkami se systémem TR. 

Seznam podporovaných vysílačů značky Jinbei:

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Radiové odpalovače pro Jinbei
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 1 kg
Konektory: 3,5 mm jack, USB-C
Napájení: Vestavěná nabíjecí baterie Li-Ion 3,7V / 500mAh
Dosah: 100 m
Obsah balení: 1x TR-RV přijímač
Rozměry: 54 x 38 x 10 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: