Radiový přijímač s TTL a HSS pro odpalovač TR-612 s paticí pro Nikon

Kód: ODP-TR-612-REC
TTL + HSS
Značka: Jinbei
1 190 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
29.7.2021
Přijímač pro odpalovač TR-612 umožňuje bezdrátové odpalování blesků jak pomocí vestavěné patice typu Nikon, tak pomocí výstupního jacku, kterým lze synchronizovat i jiné typy blesků, včetně studiových.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přijímač TR-612 se páruje se stejnojmenným odpalovačem - vysílačem TR-612 a umožnuje dálkově odpalovat externí blesky typu Nikon s přenosem funkcí TTL i vysokorychlostní synchronizace HSS. Přijímač TR-612 poskytuje výhodu hlavně při kombinaci více zařízení.

Přijímač TR-612 nelze použít bez odpalovače - vysílače TR-612! Nelze kombinovat s odpalovačem TR-611!

 

Příklad použití odpalovače TR-612 a odpalovače-vysílače TR-612:

Pokud již používáte odpalovač TR-612 například pro odpalování blesku HD-610 a chcete zároveň odpalovat i Váš externí blesk (Nikon, Yongnuo a další), vložte blesk do patice přijímače TR-612 a synchronizace proběhne současně. Pokud chcete nastavit výkony blesků individuálně, můžete využít řazení do skupin a na odpalovači TR-612 nastavit individuální kompenzaci výkonu.

Aby byly všechny podporované funkce zachovány, je nutné použít externí blesk, který dané funkce podporuje (Nikon, Yongnuo pro Nikon a další typy). Pokud TTL ani HSS nepotřebujete, tak lze TR-612 použít prakticky se všemi externími i studiovými blesky (pomocí výstupu na jack přímo na přijímači TR-612)

Zároveň lze pomocí přijímače TR-612 bezdrátově odpalovat i pomocí TR-Q6 (Nikon) a to včetně funkcí HSS i TTL (platí pro externí blesky typu Nikon, umístěných v patici TR-612). Pro spárování stačí obě zařízení nastavit na shodný kanál a provést příslušná nastavení na odpalovači TR-Q6. Vzhledem k odlišným hodnotám výkonu u jednotlivých externích blesků se nemusí aktuální režim blesku správně propsat na jejich displej. Nastavení na dálku je však funkční a změna výkonu na displeji TR-Q6 je ve výstupním výkonu blesků v patici přijímače TR-612 reflektována.

Doplňkové parametry

Kategorie: Radiové odpalovače pro Jinbei
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Počet kanálů: 8
Dosah: Až 300 m
Frekvence: 2,4 GHz
Nejkratší Synchronizační čas: Až 1/8000 s (pouze blesky, které podporují TTL Nikon)
Napájení: 2x baterie AA
Synchronizace: Bezdrátový příjem signálu z TR-612, ovládání blesku pomocí patice nebo jednoduché odpálení pomocí výstupního jacku (kabel není součástí)
Kompatibililní zařízení: Všechny externí blesky s odpovídající paticí nebo vstupem (jack, PC port)
Kompatibilní zařízení v TTL módu: Zařízení, která podporují TTL Nikon (Nikon, Yongnuo pro Nikon a další), pouze v hotshoe
Kompatibilní fotoaparáty: Všechny fotoaparáty Nikon (pro využití všech funkcí)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 7.9.2020
+ Velmi dobré