Radiový přijímač s TTL a HSS pro odpalovač TR-611 s paticí pro Canon

Kód: ODP-TR-611-REC
TTL + HSS
Značka: Jinbei
1 190 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
3.8.2021
Přijímač pro odpalovač TR-611 umožňuje bezdrátové odpalování blesků jak pomocí vestavěné patice typu Canon, tak pomocí výstupního jacku 2,5mm, kterým lze synchronizovat i jiné typy blesků, včetně studiových

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přijímač TR-611 se páruje se stejnojmenným odpalovačem - vysílačem TR-611 a umožnuje dálkově odpalovat externí blesky typu Canon s přenosem funkcí TTL i vysokorychlostní synchronizace HSS. Přijímač TR-611 poskytuje výhodu hlavně při kombinaci více zařízení.

Přijímač TR-611 nelze použít bez odpalovače - vysílače TR-611! Nelze kombinovat s odpalovačem TR-612!

 

Příklad použití odpalovače TR-611 a odpalovače-vysílače TR-611:

Pokud již používáte odpalovač TR-611 například pro odpalování blesku HD-610 a chcete zároveň odpalovat i Váš externí blesk (Canon, Yongnuo a další), vložte blesk do patice přijímače TR-611 a synchronizace proběhne současně. Pokud chcete nastavit výkony blesků individuálně, můžete využít řazení do skupin a na odpalovači TR-611 nastavit individuální kompenzaci výkonu.

Aby byly všechny podporované funkce zachovány, je nutné použít externí blesk, který dané funkce podporuje (Canon, Yongnuo pro Canon a další typy). Pokud TTL ani HSS nepotřebujete, tak lze TR-611 použít prakticky se všemi externími i studiovými blesky (pomocí výstupu na jack přímo na přijímači TR-611)

Zároveň lze pomocí přijímače TR-611 bezdrátově odpalovat i pomocí TR-Q6 (Canon) a to včetně funkcí HSS i TTL (platí pro externí blesky typu Canon, umístěných v patici TR-611). Pro spárování stačí obě zařízení nastavit na shodný kanál a provést příslušná nastavení na odpalovači TR-Q6. Vzhledem k odlišným hodnotám výkonu u jednotlivých externích blesků se nemusí aktuální režim blesku správně propsat na jejich displej. Nastavení na dálku je však funkční a změna výkonu na displeji TR-Q6 je ve výstupním výkonu blesků v patici přijímače TR-611 reflektována.

Doplňkové parametry

Kategorie: Radiové odpalovače pro Jinbei
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Počet kanálů: 8
Dosah: Až 300 m
Frekvence: 2,4 GHz
Nejkratší synchronizační čas: Až 1/8000 s (pouze blesky, které podporují TTL Canon)
Napájení: 2x baterie AA
Synchronizace: Bezdrátový příjem signálu z TR-611, ovládání blesku pomocí patice nebo jednoduché odpálení pomocí výstupního jacku 2,5mm (kabel není součástí)
Kompatibililní zařízení: Všechny externí blesky s odpovídající paticí nebo vstupem (jack, PC port)
Kompatibilní zařízení v TTL módu: Zařízení, která podporují TTL Canon (Canon, Yongnuo pro Canon a další), pouze v hotshoe
Kompatibilní fotoaparáty: Všechny fotoaparáty Canon EOS (pro využití všech funkcí)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: