Radiový odpalovač TRS-V pro blesky HD-600, ECD-V, ECL-V PRO a EF-LED

Kód: ODP-TRS-V
720 Kč 595 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Radiový odpalovač TRS pro blesky Discovery je ideální volbou pro odpalování zařízení s vestavěným přijímačem TRS-V. Oproti ostatním odpalovačům, můžete s odpalovačem TRS nastavovat sílu záblesku a pilotní žárovky na vzdálenost až 80 metrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Radiový odpalovač TRS-V pro blesky Discovery, blesky řad ECD-V, ECL-V a LED světla řad EF-LED je ideální volbou pro odpalování těchto blesků. Blesky mají pro tento odpalovač již vestavěný přijímač, odpadá tak přikupování a připojování dalších přijímačů. Zároveň, díky tomu lze pomocí odpalovače nastavovat sílu záblesku a ovládat pilotní žárovku.

Odpalovač funguje na frekvenci 2,4 GHz, která zajišťuje dosah až 80 metrů. 16 možných kanálů dovoluje nepřeberné řazení jednotlivých blesků do skupin s ovládáním pro každou skupinu zvlášť.

Odpalovač je kompatibilní i s odpalovači TR-A9 (pouze odpálení záblesku). 

Vlastnosti zařízení:

  • Dosah odpalovače 80 metrů
  • Ovládání síly záblesku podporovaných blesků
  • Ovládání pilotní žárovky/celkový výkon trvalého světla
  • Kvalitní zpracování

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Radiové odpalovače pro Jinbei
Počet kanálů: 16
Dosah: 80 m
Frekvence: 2,4 GHz
Nejkratší synchronizační čas: 1/250 s
Napájení: 1x baterie CR2032
Kompatibilita: Odpalovač je kompatibilní s blesky Discovery, ECL-V, ECD-V a LED světly řady EF (EF-100LED, EF-150LED, EF-200LED)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V České republice nalezneme pod označením CALER/JINBEI také další odnože. Konkrétně část produkce značky PHOTOTOOLS, zejména záblesková světla hrdě nese na svém boku nejen značku Phototools, ale také Caler ®.
Jinbei je brandové označení jedné ze tří registrovaných obchodních značek patřících společnosti Jinbei Photographic Equipment Co., Ltd., jednoho z předních výrobců fotografické a osvětlovací techniky. Společnost Jinbei se na trhu prezentuje pod vícero značkami. Své produkty dodává pod označením CALER (pro evropský trh), dále JINBEI (EU+USA) a v neposlední řadě GOLDENSHELL (USA).

Fotografická technika pod označením JINBEI se vyznačuje především velmi vysokou kvalitou zpracování. Kvalitativně srovnatelná je i s předními evropskými a americkými výrobci, jakými jsou například BOWENS, PROFOTO nebo ELINCHROM. Svou kvalitou plně konkuruje nejen po stránce použitých materiálů, ale také spolehlivostí elektroniky. Některé z výše jmenovaných světoznámých značek jsou dokonce jejími odběrateli, nebo si od Jinbei/Caler nechávají své produkty vyrábět.

Obdobná situace ohledně "značkování produktů" panuje i na dalších evropských trzích vč. Německa a Velké Británie. Konflikt vlastních značek CALER/JINBEI řeší společnost obvykle rozdělením produktů mezi jednotlivé distributory, kdy každý produkt mírně modifikuje například tvarem blesku nebo barevným provedením. Výsledkem jsou 2 funkčně i typově totožné produkty, kdy jeden může být kulatý s označením JINBEI a druhý hranatý s označením CALER. Ve své podstatě se však jedná o stejné produkty se stejnou elektronikou, lišící se pouze ve tvaru či dokonce pouze nápisu na boku blesku.

Jinbei není jen výrobcem fotografických světel a záblesků. Ve své nabídce má také studiové stativy, reflektory, radiové odpalovače, externí blesky a další fotografické příslušenství.

Dceřiné značky: Caler ®, Jinbei ®, Golden Shell
Oficiální distributor CALER/JINBEI pro Českou republiku Phototools.cz