Smart odpalovač TR-Q6 Canon TTL, HSS pro blesky SPARK, DPX, MSN, HD

Kód: ODP-TR-Q6C
ZÁRUKA 3 ROKY TTL + HSS
Značka: Jinbei
2 390 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Bezdrátový TTL a HSS radiový odpalovač Jinbei TR-Q6 Canon pro blesky Jinbei podporuje 16 kanálů, 6 skupin a ovládání přes Bluetooth.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TR-Q6 Canon

TTL a HSS odpalovač pro blesky SPARK, DPX, MSN a HD s podporou 6 skupin a 16 kanálů a dosahem až 300 m

 

Základní funkce a vlastnosti

TR-Q6 je TTL odpalovač s podporou HSS a FREEZE módu. Odpalovač disponuje 6 skupinami pro nastavení blesků. Dává vám tak naprostou svobodu v řízení jednotlivých blesků. Při použití více blesků tak lze každý ovládat samostatně (při nastavení jiné skupiny pro každý blesk), nebo společně (při nastavení stejné skupiny všem bleskům). Dosah 300 metrů zajistí, že blesky budete mít pod kontrolou opravdu v každé situaci. 

Odpalovač je vybaven funkcí Bluetooth, díky které je možné jej spárovat s chytrým telefonem a aplikací pro ovládání studia. Aplikace zrcadlí nastavení odpalovače. Především v ateliéru pak toto řešení přináší přehlednější a rychlejší ovládání. 


TTL, HSS, FREEZE mód

Odpalovač podporuje tyto funkce se všemi fotoaparáty značky Canon. Nově i se systémem Canon EOS R. Díky jednotce je možné volit mezi automatickým režimem TTL s korekcí expozice a manuálním režimem. Vysokorychlostní synchronizace je podporována do časů 1/8000s. Pro zachycení ještě větších detailů je s HSS spojena funkce FREEZE, která zkrátí hoření výbojky blesku na 1/19000s. Tyto funkce jsou podporovány s blesky MSN a HD. Ostatní modely blesků SPARK a DPX je s jednotkou možné synchronizovat také. Tyto modely blesků TTL a HSS nepodporují, s jednotkou budou fungovat v manuálním režimu. I tak je ale možné blesky používat napříč řadami společně. 


Co vše mohu na blesku ovládat?

Tento odpalovač je na obsluhu velmi jednoduchý. Krom nastavování výkonu blesků nebo režimu (TTL, Manuál) vám dovolí ovládat pilotní žárovku, zvukovou signalizaci a dělat testovací záblesky. Je možné přepínat do HSS módu, ovládat FREEZE režim a Bluetooth. Funkce blesku si tak přes něj nastavíte stejně snadno, jako kdybyste měli blesk přímo v ruce.  


Synchronizace s externími blesky

TR-Q6 je možné spárovat s přijímačem pro externí blesky TR-611, díky kterému můžete kombinovat studiové i bateriové blesky společně s těmi externími. Přijímač podporuje jak TTL tak HSS, externí blesky s Canon systémem budete moci ovládat a používat i v těchto režimech. 


Kompatibilita s fotoaparáty

EOS - R, 1DS MARK II, 1DS MARK III, 1DS, 1D, 1D MARK IV, 1DX, 1DX MARK II, 5D MARK II, 5D MARK III, 5D MARK IV, 5DS, 5DSR, 6D, 7D, 7D MARK II, 80D, 70D, 60D, 50D a všechny další nové a příbuzné modely zrcadlovek i bezzrcadlovek Canon

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jinbei
Záruka: 3 roky
Počet kanálů: 16
Počet skupin: až 6
Dosah rádia: 300 m
Dosah Bluetooth: 10 m
Frekvence: 2,4 GHz
Vysokorychlostní synchronizace: Ano
Nejkratší synchronizační čas: 1/8000 s
Napájení: 2x baterie AAA
Kompatibilní zařízení: blesk HD-601, HD-610, MSN, MARS TTL
Kompatibilní fotopaparáty: Canon
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: