Set blesku Godox TT685II a řídící jednotky XPro pro Sony

Kód: SAD-BLE-G-685II-XPRO-S
Akce TTL + HSS
Značka: Godox
6 080 Kč –4 %
Set blesku Godox TT685II a řídící jednotky XPro pro Sony
6 080 Kč –4 % 5 837 Kč 4 824 Kč bez DPH
Na cestě
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Kompletní sada blesku a řídící jednotky Godox pro fotoaparáty Sony umožňuje použití blesku mimo tělo fotoaparátu dané značky. Použitím této sady můžete blesk s fotoaparátem synchronizovat a ovládat na vzdálenost až 100 metrů v režimech TTL i HSS. Přes jednotku je možné blesk přepnout do plně manuálního nastavení a používat funkci TCM. Ovládání je díky vylepšenému ovládacímu panelu a velkému displeji velmi rychlé a snadné. Blesk má standardní výkon 60 GN s regulací od 1/1 do 1/256.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S touto sadou blesku TT685II S a řídící jednotky XPro S pro fotoaparáty Sony můžete používat blesk mimo tělo fotoaparátu na vzdálenost až 100 metrů. Pomocí řídící jednotky umístěné v Mi-shoe patici fotoaparátu a spárované s bleskem díky systému Godox X, pro který má TT685II vestavěný přijímač v těle, můžete na blesku ovládat všechny jeho funkce. 

Blesk i jednotka podporují jak TTL, tak HSS a k dispozici budete mít i čistě manuální režim, ve kterém můžete veškeré hodnoty upravovat ručně přímo z řídící jednotky. Ta je osazena větším přehlednějším displejem než X2T a dedikovanými tlačítky, aby nastavení bylo co nejjednodušší. 

 

TCM a více skupin

Řídící jednotky z řady XPro vám umožní spárované blesky rozřadit až do 16 skupin (na rozdíl od 5 skupin u X2T) a využívat můžete bezdrátově i funkciTCM která převádí naměřené hodnoty prostřednictvím TTL do manuálního režimu a pomáhá vám nastavit správnou hodnotu expozice.

 

Párování jednotky s bleskem

XPro i TT685II jsou vybaveny systémem Godox X, díky kterému komunikují nejen spolu, ale i s ostatními blesky od tohoto výrobce. Spárování jednotky s bleskem je otázkou prvotního nastavení, které zabere několik málo chvil. Stačí nastavit stejný kanál a skupinu na obou zařízeních. Díky vestavěnému přijímači v těle blesku se k němu jednotka automaticky přiřadí a začnou spolu komunikovat. 

K jednotce je možné "spárovat" libovolný počet blesků, které navíc můžete rozdělit do 5 skupin a nastavovat jim parametry souběžně i každé skupině zvlášť. Godox X navíc umožňuje kombinovat různé typy a modely blesků. 

Tip: Blesk z této sady najdete v prodeji i samostatně. Pokud chcete fotit s více blesky, stačí jej dokoupit k setu zvlášť. 

 

Napájení blesku a odpalovače

O chod blesku se starají 4 tužkové AA baterie, se kterými “nacvakáte” okolo 230 záblesků na plný výkon. V případě, kdy potřebujete s bleskem pořídit více fotek, je možné k němu připojit externí zdroj nebo během focení vyměnit baterie, které se do blesku vsouvají z boku a jejich výměna je otázkou několika vteřin. Stejné baterie se používají i do řídící jednotky, pro kterou potřebujete 2 kusy. 

Dobití blesku mezi jednotlivými fotkami trvá s kvalitními bateriemi 0,1 až 2,5 s v závislosti na nastaveném výkonu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvýhodněné sety
Výkon: GN60
Čas dobíjení: 0,1 - 2,6 s
Nastavení výkonu: Manuál - 1/256 až 1/1 / TTL - +-3EV
Módy blesku: Manuální / TTL
Možnosti synchronizace: Normální / HSS / přední lamela / zadní lamela
Doba hoření výbojky (t=0,5): 1/300 až 1/20000s
Barevná teplota: 5 500 K +- 200
Zoom: 14 - 200 mm
Počet skupin a kanálů: 32 kanálů, 16 skupin
Synchronizace s fotoaparátem: Přes jednotku XPro
Dosah integrovaného přijímače: 100 metrů
Napájení: 4x AA baterie
Rozměry: 6,4 x 7,6 x 19 cm
Hmotnost: 0,41 kg bez baterií
Obsah balení: Blesk, řídící jednotka, stojánek, pouzdro
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Godox byla založena v roce 1993 jako high-tech výrobní závod specializující se na osvětlovací techniku. V současné době se řadí mezi přední výrobce externích blesků, studiových a bateriových blesků a trvalých světel. 

Vize & mise

Společnost Godox se zavázala poskytovat fotografům a video tvůrcům profesionální a vysoce kvalitní řešení osvětlení a umožnit tak více lidem vstoupit do kreativního světa. "S vizí stát se předním výrobcem a světově uznávanou značkou doufáme, že budeme neustále přispívat k rozvoji tohoto průmyslu. Ve společnosti Godox jsme nikdy nepřestali rozšiřovat sortiment, abychom vyhověli různým potřebám. Společnost Godox se stala pevnou značkou na fotografickém trhu a totéž očekáváme i od nově vznikající audio divize."


Výroba

Godox má více než 1500 vysoce kvalifikovaných zaměstnanců a 4 výrobní závody. Továrny o rozloze více než 30000 metrů čtverečních, včetně montážního centra elektronických výrobků, centra pro vstřikování plastů a výrobu nástrojů, centra pro zpracování hardwaru a montážního centra textilního příslušenství. Společnost Godox provozuje různorodou obchodní činnost s hlavními kategoriemi výrobků v oblasti fotografie, vysílání, kinematografie a videografie a zvukového průmyslu.


Inovace

Společnost Godox těží z kreativních talentů v týmech výzkumu a vývoje, designu, prodeje a managementu, které jí zajišťují trvalý úspěch. "Díky těmto zdrojům jsme schopni každý rok vyvíjet nové produkty a držet krok s trhem. Společnost Godox bude dále zvyšovat investice do inovací, posouvat inovace na další úroveň a neustále přinášet hodnotu pro průmysl a společnosti jako celek. Budeme i nadále pracovat na poskytování produktů kombinujících pokročilé technologie s dynamickým designem."